Повідомлення про помилку

  • Notice: Undefined index: machine_name в ctools_term_vocabulary_ctools_access_check() (рядок 68 із /var/www/user2020/data/www/parketbum.lviv.ua/sites/all/modules/ctools/plugins/access/term_vocabulary.inc).
  • Warning: array_filter() expects parameter 1 to be array, null given в ctools_term_vocabulary_ctools_access_check() (рядок 68 із /var/www/user2020/data/www/parketbum.lviv.ua/sites/all/modules/ctools/plugins/access/term_vocabulary.inc).

Терасна дошка

Найбільш поширена у теперішній час дерево-полімерна терасна дошка. Ця терасна дошка складається з 60% полімеру і деревинної стружки, що у свою чергу дає можливість використовувати терасну дошку біля басейнів, без накриття. Полімерна терасна дошка має високі естетичні і експлуатаційні характеристики, терасна дошка не деформується стійко переносить зволоження, мороз і спеку, стирання і статистичне навантаження до 500 кг на 1 метр квадратний. Догляд за терасною дошкою досить простий: часвід часу треба мити злегка мильною водою.

КЛАСИЧНИЙ ПАРКЕТ

Класичний паркет-це перевірена століттям міцність і престиж Вашого помешкання. Ми можемо затонувати і обробити паркет під любий колір, робимо брошурування і знімаємо фаску.

Художній ламінат гарантія 25 років

Паркет покритий маслом і браширований

ПАРКЕТ ІНДУСТРІАЛЬНИЙ

Індустріальний паркет відзізняється від звичайного, своєю міцністю і можливістю багаторазового відновлення (шліфування) робочої поверхні.Такий вид паркету добре використовувати в приміщеннях з інтенсивним рухом (бари,дискотеки,танцмайданчики,конференцзали)

ПАРКЕТ З ВСТАВКАМИ

Звичайний паркет можна укладати в різних варіантах.

ЕКЗОТИЧНИЙ ПАРКЕТ

Екзотичний паркет це паркет не характерний для наших країн деревини (мербау,венге,бамбук,ятобе,талі...).

ХУДОЖНІЙ ПАРКЕТ

Художній паркет підкреслить стиль Вашого помешкання,додасть королівської розкоші у Ваш інтер'єр.

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ: +38(067)3710100Щоб скористатись нашим послугам
АБО

НАДІШЛІТЬ ЛИСТПросто надішліть електронний лист на цю адресу:parketbum@gmail.com